Program finálového víkendu
|
|
|
dráha A
|
|
|
dráha B
|
tréning
|
zápas
|
Nedeľa 27.október 2019
|
|
|
|
08:35:00
|
09:00:00
|
Gentlemen
|
Poprad
|
|
Paralympic
|
Stonehunters
|
11:35:00
|
12:00:00
|
Juniors
|
Martin
|
|
Icebreakers
|
Spirit
|
15:05:00
|
15:30:00
|
Poprad
|
Stonehunters
|
|
Gentlemen
|
Paralympic
|
18:05:00
|
18:30:00
|
Icebreakers
|
Juniors
|
|
Spirit
|
Martin
|
|
|
Sobota 7.december 2019
|
|
|
|
08:35:00
|
09:00:00
|
Paralympic
|
Icebreakers
|
|
Stonehunters
|
Juniors
|
11:35:00
|
12:00:00
|
Martin
|
Gentlemen
|
|
Spirit
|
Poprad
|
15:05:00
|
15:30:00
|
Juniors
|
Paralympic
|
|
Icebreakers
|
Stonehunters
|
18:05:00
|
18:30:00
|
Gentlemen
|
Spirit
|
|
Poprad
|
Martin
|
|
|
Nedeľa 8.december 2019
|
|
|
|
08:35:00
|
09:00:00
|
Martin
|
Paralympic
|
|
Icebreakers
|
Poprad
|
11:35:00
|
12:00:00
|
Gentlemen
|
Stonehunters
|
|
Juniors
|
Spirit
|
15:05:00
|
15:30:00
|
Icebreakers
|
Martin
|
|
Poprad
|
Paralympic
|
18:05:00
|
18:30:00
|
Juniors
|
Gentlemen
|
|
Spirit
|
Stonehunters
|
|
|
Sobota 18.január 2020
|
|
|
|
08:35:00
|
09:00:00
|
Martin
|
Spirit
|
|
Stonehunters
|
Icebreakers
|
11:35:00
|
12:00:00
|
Poprad
|
Gentlemen
|
|
Paralympic
|
Juniors
|
15:05:00
|
15:30:00
|
Spirit
|
Paralympic
|
|
Martin
|
Stonehunters
|
18:05:00
|
18:30:00
|
Juniors
|
Poprad
|
|
Gentlemen
|
Icebreakers
|
|
|
Nedeľa 19.január 2020
|
|
|
|
08:35:00
|
09:00:00
|
Poprad
|
Spirit
|
|
Paralympic
|
Gentlemen
|
11:35:00
|
12:00:00
|
Martin
|
Icebreakers
|
|
Juniors
|
Stonehunters
|
15:05:00
|
15:30:00
|
Paralympic
|
Poprad
|
|
Spirit
|
Gentlemen
|
18:05:00
|
18:30:00
|
Juniors
|
Icebreakers
|
|
Stonehunters
|
Martin
|
|
|
Sobota 8.február 2020
|
|
|
|
08:35:00
|
09:00:00
|
Paralympic
|
Spirit
|
|
Martin
|
Juniors
|
11:35:00
|
12:00:00
|
Stonehunters
|
Gentlemen
|
|
Poprad
|
Icebreakers
|
15:05:00
|
15:30:00
|
Spirit
|
Juniors
|
|
Paralympic
|
Martin
|
18:05:00
|
18:30:00
|
Icebreakers
|
Gentlemen
|
|
Stonehunters
|
Poprad
|
|
|
Nedeľa 9.február 2020
|
|
|
|
08:35:00
|
09:00:00
|
Martin
|
Poprad
|
|
Gentlemen
|
Juniors
|
11:35:00
|
12:00:00
|
Spirit
|
Icebreakers
|
|
Stonhunters
|
Paralympic
|
15:05:00
|
15:30:00
|
Poprad
|
Juniors
|
|
Gentlemen
|
Martin
|
18:05:00
|
18:30:00
|
Stonehunters
|
Spirit
|
|
Icebreakers
|
Paralympic
|
|
|
|
|
|
|
|
|
prvy trening a tmave kamene ma prve druzstvo v rozpise
|
|
|
|
trening prveho tímu sa zacina 25 minut pred kazdym zapasom
|
|
|
trening kazdeho timu trva 9 minut, po ktorom nasleduje meranie LSD
|
|
|
vyhodu posledneho kamena v 1. ende ma druzstvo s lepsim LSD
|
|