Súťaže

Program na sezónu 2017/2018

 

 



1. liga mužov 2017/18


Z V P B
1. CC Poprad
14
13
1
13
2. 1. CC Bratislava
14
10
4 10
3. CC Martin
14
10 4
10
4. Stone Hunters
14
7
7 7
5. Paralympic Team
14
6 8 6
6. 1. CC Gentlemen
14
4 10 4
7. Spirit
14
3 11
3
7. Trnava
14
3 10
3





 

1. liga žien 2017/18


Z V P B DSC
1. 1. CC BA II
14
13
1 12
95,2
2. Outsliders
14
11
3
11
108,7
3. CC Martin
14
11
3
11  86,8
4. IceŠEJK
14
9 5 9
5. Deaflympic
14
5
9
5

6. Spirit
14
4 10 4
7. Ladies
14
3
11 3

8. Martin 2 14
0 14
0

 

2. liga mužov 2017/18


Z V P B
1. Lipová
6
5 1 5
2. Trenčianska Teplá
6 4 2 4
3. Icebreakers
6
3
3
3
4. Curlingová akadémia
6 0
6 0
5. Pluskári
0
0
0
0

















Medaily-muži
Z
S
B
P
1. CC Poprad 7 4
2 13
2. 1. CC Bratislava
3 6 2 11
3. Martin
2
0 1 3
4. Airport Bratislava
1
0
2
3
5. Guerera
0
1
2
3
5. Modra
0 1
2
3
7. N. Zámky
0
1
0
1
8. Hlohovec
0
0
1
1
8. Stone Hunters
0
0 1 1

Medaily-ženy Z
S
B
P
1. 1. CC BA II 8 2 4
13
2. Modra 1 4 1 6
3. Martin 1 1 0 2
3. ŠEJK
1 1
0 2
5. Guerera
1
0
0
1
6. Poprad 0 2
3
5
7. Blackwater
0 1 2
3
8. Pezinok
0 1
0
1
9. Airport, ACE
0 0 1 1

RSS
Pavel Kocian
/ Categories: Titulka

Finále Prvej ligy mužov a žien

Titul obhajujú tímy CC Martin

Finále Prvej ligy mužov a žien sa uskutoční v bratislavskej hale ZŠ V. Dzurillu v Bratislave 23. - 25. februára. Do play-off postúpili muži CC Poprad, 1. CC Bratislava, CC Martin a Stone Hunters. Medzi ženami sa rozhodne medzi kvartetom 1. CC Bratislava II, Outsliders, CC Martin a IceŠEJK.

 

tréning zápas dráhaA dráhaB
Štvrtok 22.február
20:00 20:20 22:50 Baráž Baráž
Piatok23.február
8:00 08:20 10:50 Ženy 1.semifinále
1. CC BA II - IceŠEJK Outsliders - CC Martin
10:50 12:00 úprava ľadovej plochy
12:00 12:20 14:50 Muži 1.semifinále
Poprad - Stone Hunters 1. CC BA - CC Martin
14:50 16:00 úprava ľadovej plochy
16:00 16:20 18:50 Ženy 2.semifinále
CC Martin - Outsliders IceŠEJK - 1. CC BA II
18:50 20:00 úprava ľadovej plochy
20:00 20:20 22:50 Muži 2.semifinále
CC Martin - 1. CC BA Stone Hunters - Poprad
Sobota24.február
8:00 08:20 10:50 Ženy 3.semifinále alebo Ženy 1.finále Ženy o 3.miesto
1. CC BA II - IceŠEJK Outsliders - CC Martin
10:50 12:00 úprava ľadovej plochy úprava ľadovej plochy
12:00 12:20 14:50 Muži 3.semifinále Muži 1.finále Muži o 3.miesto
Poprad - Stone Hunters 1. CC BA - CC Martin
14:50 16:00 úprava ľadovej plochy úprava ľadovej plochy
16:00 16:20 18:50 Ženy 1.finále Ženy o 3.miesto Ženy 2.finále
18:50 20:00 úprava ľadovej plochy úprava ľadovej plochy
20:00 20:20 22:50 Muži 1.finále Muži o 3.miesto Muži 2.finále
Nedeľa25.február
8:00 08:20 10:50 Trenčianska Teplá - Icebreakers Ženy 2.finále alebo Ženy 3.finále Trenčianska Teplá - Icebreakers
10:50 12:00 úprava ľadovej plochy úprava ľadovej plochy
12:00 12:20 14:50 Tréning (1 hod.) Lpiová Muži 2.finále Muži 3.finále Tréning (1 hod.) Lipová
14:50 16:00 úprava ľadovej plochy úprava ľadovej plochy
16:00 16:20 18:50 Ženy 3.finále Finále 2.ligy Finále 2.ligy
18:50 20:00 úprava ľadovej plochy úprava ľadovej plochy
20:00 20:20 22:50 Muži 3.finále

 

Previous Article Curling v Eurovei
Print
38 Rate this article:
No rating

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

 

Curlingová hala

Zimný štadión V.Dzurillu, Ružinovská ul. 4, Bratislava

RSS

 

 

 

 

 

 


Slovenský curlingový zväz
Mostová 2
811 03 Bratislava

Tel.: +421 905 606229
Email: info@curling.sk
Web: www.curling.sk

 

 

 

 

 

 

 


IČO: 37841866
DIČ: 2021718534

IBAN: SK7202000000002805070259