Súťaže

Program na sezónu 2019/2020

 



1. liga mužov 2019/20


Z V P B
1. Gentlemen
2
2
0
2
1. Juniors
2
2
0
2
3. Poprad
3
2
1
2
4. Martin
2
1
1
1
4. Spirit
2
1
1 1
6. Paralympic
3
1
2
1
7. Icebreakers
2
0
2
0
7. Stone Hunters
2
0
2
0





 

1. liga žien 2019/20


Z V P B LSD
1. IceŠEJK
0
0
0 0

2. 1. CC BA II
0
0
0
0

3. Martin
0
0
0 0

4. Spirit
0
0 0
0
5. Olympic Hopes
0
0
0
0



















 



Majstri SR
muži
2004 1. CC Bratislava
2005
1. CC Bratislava
2006
Airport BA
2007
CC Poprad
2008 CC Poprad
2009
CC Poprad
2010
CC Poprad
2011
CC Poprad
2012
CC Poprad
2013
1.CC Bratislava
2014 CC Poprad
2015 CC Martin
2016 CC Martin
2017 CC Martin
2018 CC Poprad
2019 CC Poprad

Majstri SR
ženy
2005
1. CC Bratislava
2006 1. CC Bratislava
2007 1. CC Bratislava
2008
1. CC Bratislava
2009
1. CC Bratislava II
2010 1. CC Bratislava II
2011
Modra
2012
1. CC Bratislava II
2013 Guerera BA
2014 CC Martin
2015 1.CC Bratislava II
2016 IceŠEJK
2017 CC Martin
2018 1. CC Bratislava II
2019 1. CC Bratislava II

RSS
SuperUser Account
/ Categories: Titulka, Novinky SCZ

Prvá liga žien - 1. kolo 9. - 10. novembra!

Do 1. ligy mužov a žien 2019/20 sa prihlásilo 8 mužských a 5 ženských tímov. 

Prvá liga žien sa hrá cez víkend 9. - 10. novembra. Po sobote bol na čele tím 1. CC Bratislava II. Všetci fanúšikovia sú na štadióne V. Dzurillu v Ružinove vítaní. Vstup je bezplatný.

Sobota: IceŠEJK - Spirit 7:8, Martin - 1. CC Bratislava II 6:8, Olympic Hopes - Martin 4:12, Spirit - Olympic Hopes 3:8
Nedeľa: Spirit - Martin 3:8, IceŠEJK - Olympic Hopes 8:4, Martin - IceŠEJK 9:4, 1. CC Bratislava II - Spirit 15:2, Olympic Hopes - 1. CC Bratislava II

Výsledky nájdete na www.curling.sk/Vysledky


Prihlásené tímy
Muži: CC Poprad, Martin, Stonehunters, 1. CC Juniors, 1.CC Gentlemen, Spirit, Paralympic Team, Icebreakers
Ženy: 1. CC BA II, Martin, IceŠEJK, Spirit, Olympic Hopes

Prihlásené súpisky

CC Poprad: Pa. Pitoňák, Pe. Pitoňák, F. Pitoňák, T. Pitoňák
Stonehunters:
Kolman, Tomaško, Derzsi, Peťko, Vaško, Jurkovič
Gentlemen:
Kapolka, Kardošinec, Kocian, Krčmár, Balšan
Paralympic:
Ďuriš, Kunkelová, D. Pitoňák, Lyocsa, Zaťko
Spirit:
J. Kurth, J. Kurth ml. Hvizdoš, Trsťan, Marček, Varga
CC Martin:
Ju. Gallo, Ja. Gallo, Gorelka, Masaryk, Polák, Michalko
Juniors:
Horáček, Sýkora, Vidlár, Červenka, D. Kajan, M. Pitoňák, Pečenka
Icebreakers:
Líška, Šiplák, Ježík, Németh, Kurek


IceŠEJK: Hatalová, Madová, J. Matulová, Vallušová, E. Axamítová
Spirit: Moravčíková, Godová, Z. Axamítová, Bernátová, Košková, Summerová
1. CC Bratislava II: S. Mayerová, N. Mayerová, Haferová, Sýkorová, Kajanová
CC Martin: D. Matulová, Makovníková, Kohániová, L. Orokocká, Boháčová, N. Orokocká
Olympic Hopes: Nekorancová, Reilly, Kováčiková, Valachová

Tímy môžu písať požiadavky na pravidelné tréningy na vv@curling.sk.
Spirit M - utorok 17-19
Spirit W - streda 17-19
Icešejk - štvrtok 17-19
Akadémia - utorok 17-19, streda 17-18, piatok 15-17

 

Program

Previous Article Noví majstri Slovenska
Next Article Majstrovstvá Európy mužov a žien
Print
5490 Rate this article:
No rating

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

 

Curlingová hala

Zimný štadión V.Dzurillu, Ružinovská ul. 4, Bratislava

RSS

 

 

 

 

 

 


Slovenský curlingový zväz
Mostová 2
811 03 Bratislava

Tel.: +421 948 835887
Email: info@curling.sk
Web: www.curling.sk

 

 

 

 

 

 

 


IČO: 37841866
DIČ: 2021718534

IBAN: SK7202000000002805070259