Súťaže

Program na sezónu 2019/2020

 



1. liga mužov 2019/20


Z V P B LSD
1. Poprad
14 11 3 11
2. Martin
14 11 3 11  
3. Juniors
14 10 4 10  
4. Gentlemen
14 7 7 7 2671,8
5. Paralympic
14 7 7 7 2794,9
6. Spirit
14 5 9 5  
7. Stone Hunters
14 3 11 1  
7. Icebreakers
14 2 12 1  





 

 

1. liga žien 2019/20


Z V P B

1. 1. CC BA II
12 10 2 10
2. IceŠEJK
12 8 4 8
3. Martin
12 8 4 8
4. Spirit
12 3 9 3
5. Olympic Hopes
12 1
11 1


















 



Majstri SR
muži
2004 1. CC Bratislava
2005
1. CC Bratislava
2006
Airport BA
2007
CC Poprad
2008 CC Poprad
2009
CC Poprad
2010
CC Poprad
2011
CC Poprad
2012
CC Poprad
2013
1.CC Bratislava
2014 CC Poprad
2015 CC Martin
2016 CC Martin
2017 CC Martin
2018 CC Poprad
2019 CC Poprad

Majstri SR
ženy
2005
1. CC Bratislava
2006 1. CC Bratislava
2007 1. CC Bratislava
2008
1. CC Bratislava
2009
1. CC Bratislava II
2010 1. CC Bratislava II
2011
Modra
2012
1. CC Bratislava II
2013 Guerera BA
2014 CC Martin
2015 1.CC Bratislava II
2016 IceŠEJK
2017 CC Martin
2018 1. CC Bratislava II
2019 1. CC Bratislava II

RSS
SuperUser Account
/ Categories: Titulka, Novinky SCZ

Prvá liga žien - víťazom základnej časti 1. CC Bratislava II

Do semifinále Prvej ligy žien postúpili tímy 1. CC Bratislava II, IceŠEJK, Martin a Spirit. Na konečnom 5. mieste skončili hráčky Olympic Hopes.

Výsledky nájdete na www.curling.sk/Vysledky


Prihlásené tímy
Muži: CC Poprad, Martin, Stonehunters, 1. CC Juniors, 1.CC Gentlemen, Spirit, Paralympic Team, Icebreakers
Ženy: 1. CC BA II, Martin, IceŠEJK, Spirit, Olympic Hopes

Prihlásené súpisky

CC Poprad: Pa. Pitoňák, Pe. Pitoňák, F. Pitoňák, T. Pitoňák
Stonehunters:
Kolman, Tomaško, Derzsi, Peťko, Vaško, Jurkovič, Mišun
Gentlemen:
Kapolka, Kardošinec, Kocian, Krčmár, Balšan
Paralympic:
Ďuriš, Kunkelová, D. Pitoňák, Lyocsa, Zaťko
Spirit:
J. Kurth, J. Kurth ml. Hvizdoš, Trsťan, Marček, Varga
CC Martin:
Ju. Gallo, Ja. Gallo, Gorelka, Masaryk, Polák, Michalko, Moravčík
Juniors:
Horáček, Sýkora, Vidlár, Červenka, David Kajan, M. Pitoňák, Pečenka
Icebreakers:
Líška, Šiplák, Ježík, Németh, Kurek


IceŠEJK: Hatalová, Madová, J. Matulová, Vallušová, E. Axamítová
Spirit: Moravčíková, Godová, Z. Axamítová, Bernátová, Košková, Summerová
1. CC Bratislava II: S. Mayerová, N. Mayerová, Haferová, Sýkorová, Kajanová
CC Martin: D. Matulová, Makovníková, Kohániová, L. Orokocká, Boháčová, N. Orokocká
Olympic Hopes: Nekorancová, Reilly, Kováčiková, Valachová

Tímy môžu písať požiadavky na pravidelné tréningy na vv@curling.sk.
Spirit M - utorok 17-19
Spirit W - streda 17-19
Icešejk - štvrtok 17-19
Akadémia - utorok 17-19, streda 17-18, piatok 15-17

 

Program

Previous Article Príďte sa zabaviť, jedinečný teambuilding s curlingom
Next Article Svetový pohár WCT Slovakia Cup MD v Bratislave
Print
13485 Rate this article:
No rating

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

 

Curlingová hala

Zimný štadión V.Dzurillu, Ružinovská ul. 4, Bratislava

RSS

 

 

 

 

 

 


Slovenský curlingový zväz
Mostová 2
811 03 Bratislava

Tel.: +421 948 835887
Email: info@curling.sk
Web: www.curling.sk

 

 

 

 

 

 

 


IČO: 37841866
DIČ: 2021718534

IBAN: SK7202000000002805070259