Súťaže

Program na sezónu 2023/24
Výsledkový servis

1. liga mužov 2023/24

  Z V P B
1. Poprad 12 10 2 10
2. Stonehunters 12 9 3 9
3. Martin 12 8 4 8
4. Gentlemen 12 6 6 6
5. Spirit 12 5 7 5
6. Paralympic 12 4 8 4
7. Modra 12 0 12 0

 

1. liga žien 2023/24

  Z V P B
1. 1. CC II 6 5 1 5
2. Martin 6 4 2 4
3. Heracles 6 0 6 0

 

 
Majstri SR muži
2004 1. CC Bratislava
2005 1. CC Bratislava
2006 Airport BA
2007 CC Poprad
2008 CC Poprad
2009 CC Poprad
2010 CC Poprad
2011 CC Poprad
2012 CC Poprad
2013 1.CC Bratislava
2014 CC Poprad
2015 CC Martin
2016 CC Martin
2017 CC Martin
2018 CC Poprad
2019 CC Poprad
2020 CC Poprad
2021 nehralo sa
2022 CC Martin
2023 CC Martin
2024 Stonehunters
 
Majstri SR ženy
2005 1. CC Bratislava
2006 1. CC Bratislava
2007 1. CC Bratislava
2008 1. CC Bratislava
2009 1. CC Bratislava II
2010 1. CC Bratislava II
2011 Modra
2012 1. CC Bratislava II
2013 Guerera BA
2014 CC Martin
2015 1.CC Bratislava II
2016 IceŠEJK
2017 CC Martin
2018 1. CC Bratislava II
2019 1. CC Bratislava II
2020 CC Martin
2021 nehralo sa
2022 1. CC Bratislava II
2023 CC Martin
2024 1. CC Bratislava II
RSS
Pavel Kocian
/ Categories: Titulka, Novinky SCZ

Prvá liga mužov a žien 2023/24

V prvej lige mužov s novým juniorským tímom GKŠM

Šampionát sa začal na Zimnom štadióne V. Dzurillu v Ružinove cez víkend od 15. septembra. Titul obhajujú ženy CC Martin, medzi mužmi sa rozhodne v dohrávanom finále medzi CC Poprad a CC Martin.
Prihlásené tímy
Ženy: Heracles (Melánia Kováčiková, Nina Summerová, Paula Hajduk, Zorka Reilly, Paťka Fekete)
CC Martin (Martina Ščepková, Zuzana Kohániová, Lucia Orokocka, Daniela Matulová, Ema Valachová, Slávka Makovníková)
1. BA 2 (Zuzana Axamítová, Nina Mayerová, Linda Haferová, Silvia Sýkorová, Gabriela Kajanová)

Muži: Paralympic (Peter Zaťko, Dušan Pitoňák, Imrich Lyocsa, Adrián Ďurček, Karol Sandl, Ján Rybár)
1. CC Gentlemen (Juraj Kapolka, Pavel Kocian, Ronald Krčmár, Tomáš Kardošinec, Peter Balšan, René Peťko)
GKŠM: Samuel Vavrovič, Radovan Schüller, Stanislav Mashutin, Samuel Ščevlík, Sebastian Trajanov
CC Poprad: Pavol Pitoňák, František Pitoňák, Peter Pitoňák, Tomáš Pitoňák, Sýkora Marek
Spirit: Radovan Hvizdoš, Juraj Kürth ml. Juraj Kürth, Pavol Trsťan, Igor Varga, Nikita Ilin
CC Martin: Ján Gallo, Michal Sporina, Róbert Masaryk, Jakub Polák, Juraj Gallo, Milan Moravčík, Martin Gorelka, Martin Michalko
Stonehunters: Jakub Jurkovič, Ján Horáček, David Mišun, Karol Vidlár, Jakub Červenka

Previous Article Curlingová hala ZŠ V. Dzurillu, otvorenie
Next Article Deň otvorených dverí
Print
5614 Rate this article:
No rating

 

 

 

 

 

 

 


Slovenský curlingový zväz
Záhradnícka 27
811 07 Bratislava

Tel.: +421 918 824449
Email: info@curling.sk
Web: www.curling.sk

 

 

 

 

 

 

 


IČO: 37841866
DIČ: 2021718534

IBAN: SK7202000000002805070259