Ženy:
Slovenské reprezentantky zvíťazili nad Belgickom a zabezpečili si postup do play-off, kde sa stretnú v pondelok od 9.00 hod. s víťazom skupiny A – Francúzskom.
Daniela Matulová – „Posledný zápas v základnej skupine sme zvládli úspešne a teda play-off nám neujde. Tešíme sa, ideme si trocha oddýchnut a počkáme si na večerný zápas. Slovinky a Rakúšanky, ktoré sa pobijú o druhé postupové miesto z našej skupiny.“
Muži:
Muži vo svojom poslednom vystúpení prehrali s Lotyšskom a skončili v B-skupine na nepostupovom 5. mieste.
Patrik Kaprálik – „Lotyši nehrali z úvodu najlepší zápas a dlho to bolo vyrovnané. Kľúčový moment bol vo 4. ende, keď sme išli zahrať jednotku, ale zborili sme do guardu a výsledná dvojka súpera nakopla. V druhej polovici už hrali výborne, ich jednotka nám stopercentnými kameňmi posúvala guardy úplne na kraj a tak sme nemohli veľa tvoriť.“



